Zapraszamy na targi

w Gliwicach

Planujesz zakupić materiały budowlane, rekuperator, kominek, drzwi? A może chcesz wybrać najlepszych instalatorów? Już 5 i 6 marca w Arenie Gliwice odbędą się 22 Targi Budowlane, na których przedstawiciele różnych branż budowlanych zaprezentują swoje usługi i produkty.

Każdy, kto poszukuje rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb będzie mógł je tam odnaleźć. Fachowe porady, urządzenia i materiały przyjazne dla środowiska oraz nowoczesne rozwiązania to cel, który od lat przyświeca tego typu wydarzeniom.

Znajdą się tam przedstawiciele wielu branż m.in. fotowoltaiki, rekuperacji i klimatyzacji, systemów grzewczych oraz oferujące kompleksową budowę domów. Będą tam także nasi przedstawiciele – zachęcamy do odwiedzenia stoiska i zapoznania się z pełną ofertą. Będzie można „na żywo” zobaczyć rekuperator, a także wymienić filtry lub spróbować zaprogramować urządzenie z pozycji użytkownika. Doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z rekuperacją, klimatyzacją, dystrybucją gorącego powietrza. Podpowiedzą na jakim etapie budowy lub remontu najlepiej wykonywać kolejne prace.

Nasi doradcy będą do Państwa dyspozycji w sobotę i w niedzielę w godzinach od 10:00 do 16:00.

Już teraz możesz pobrać bezpłatne zaproszenie dla dwóch osób! Wystarczy, że

pobierzesz, wydrukujesz i już! Wejściówka dla dwóch osób jest Twoja:)

Obawiasz się, że dzieci nie pozwolą na swobodne rozmowy z instalatorami? Organizatorzy zadbali o każdego członka rodziny, szczególnie o tych najmłodszych. Animatorzy z Krainy Czarów zaopiekują się dziećmi w kąciku malucha w czasie gdy rodzice będą poszukiwać idealnego wykonawcy oraz najlepszych usług i towarów.

Nie zwlekaj i zaplanuj wizytę na targach:

Arena Gliwice,
ul. Akademicka 50, Gliwice
05-06.03.2022 10.00 do 16.00