DOŁĄCZ DO GRONA OSÓB

ODDYCHAJĄCYCH „ZIELONYM” POWIETRZEM

Czyste powietrze to nie luksus, to standard, który wdraża nasza firma.

Tora Wentylacja od 2007 roku zajmuje się dostarczaniem kompleksowych, energooszczędnych i nowoczesnych  rozwiązań dla osób prywatnych, inwestorów, właścicieli budynków i przedsiębiorców.
Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania od projektowania instalacji poprzez doradztwo techniczne, sprzedaż asortymentu oraz usługi montażowe na terenie całej Polski.

Świadczymy usługi z zakresu rekuperacji, wentylacji mechanicznej, wentylacji grawitacyjnej, systemu detekcji gazów oraz oddymiania, systemów klimatyzacji, gruntowych wymienników ciepła oraz dystrybucji gorącego powietrza z kominka.

Poznaj naszą ofertę – zapraszamy do kontaktu.

JAKOŚĆ POWIETRZA

MA KLUCZOWE ZNACZENIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie usługi, zakres prac, a także funkcjonalność i wygląd urządzeń dobierane są indywidualnie.

SPRAWNY MONTAŻ

Szybko, bezproblemowo i fachowo – tak właśnie pracujemy dla Ciebie. Wykonujemy instalacje na terenie całej Polski, w budynkach każdego rodzaju.

SPRAWDZONE PRODUKTY

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Wszystkie produkty począwszy od pojedynczych elementów, aż po całe systemy wykonane są z najlepszych materiałów.

SERWIS NA GWARANCJI

Gwarancją obejmujemy nie tylko produkty, ale również naszą pracę, co oznacza, że możesz być 100% pewny wyboru naszej firmy jako wykonawcy. Nic nie pozostawiamy przypadkowi.

DOSTARCZAMY SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Jesteśmy wszędzie – wystarczy, że do nas napiszesz, a zjawimy się osobiście u Ciebie. Tora Wentylacja jest firmą działającą na terenie całego kraju. W ofercie posiadamy urządzenia wielu sprawdzonych producentów, dostarczających wyłącznie najwyższej jakości produkty i akcesoria do wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji… Wszystkimi pracami zajmujemy się osobiście i nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy zagwarantować zawsze taką samą, najwyższą jakość usług. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych produktów oraz najwyższych standardów obsługi i doradztwa technicznego, jesteśmy zaufanym partnerem naszych odbiorców. Rocznie wykonujemy setki kompletnych instalacji. Dołącz do grona zadowolonych klientów.