Rzetelny instalator

ma doświadczenie

Od wielu lat nasze ekipy dbają o komfort w Państwa domach montując wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Dzięki swojemu doświadczeniu możemy zaoferować profesjonalne usługi. Nasz zespół to projektanci, inżynierowie oraz montażyści posiadający wieloletnią wiedzę praktyczną.  

Wiemy jak ważne jest indywidualne i kompleksowe podejście do realizacji prac, dlatego możemy w pełni zadbać o profesjonalną realizację montażu  wentylacji, klimatyzacji, dystrybucji gorącego powietrza w budynkach mieszkalnych i usługowych. Każdą z realizowanych inwestycji traktujemy indywidualnie, wiemy że tylko w ten sposób możemy dopasować urządzenia i sposób prowadzenia instalacji do potrzeb budynku oraz osób, które będą w nich przebywać.

Bogate doświadczenie to nie tylko setki kilometrów kanałów wentylacyjnych, które nasze ekipy zamontowały od początku naszej działalności, ale także nieustanne pogłębiane wiedzy i podążanie za nowinkami technologicznymi, które jeszcze korzystniej wpływają na jakość użytkowania systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. To udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych, dbałość o najwyższy standard usług, pełne dopasowanie ich do potrzeb użytkownika, estetyka i komfort. Jednak nader ważna jest także ekologia, a przede wszystkim ekonomiczne podejście do późniejszego użytkowania.

Decydując się na montaż rekuperacji przez profesjonalistów, możesz oczekiwać, że Twoje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone, prace wykonane w sposób właściwy, a instalator chętnie podpowie jakie rozwiązania będą najlepsze i które pomysły lepiej porzucić, dlatego każdorazowo montaż rekuperacji zaczynamy się od analizy projektu i układu pomieszczeń oraz ich funkcji, dopiero wtedy możemy rzetelnie przygotować wycenę i wskazać zakres prac. Przygotowując się do realizacji montażu wentylacji z rekuperacją sporządzamy projekt instalacji (w którym określone są szczegółowo sposoby jej prowadzenia, wskazane miejsce posadowienia rekuperatora oraz przeliczony wydatek powietrza na poszczególnych punktach nawiewnych i wyciągowych), a następnie na jego podstawie wykonujemy montaż. Kolejnym etapem prac jest uruchomienie urządzenia, wykonanie pomiarów i regulacja instalacji. Prawidłowość wykonania prac potwierdzamy protokołem z uruchomienia systemu wentylacyjnego.

Wiemy, że obecnie ważne są:

  • Skuteczność działania
  • Oszczędna eksploatacja
  • Ekologia
  • Niezawodność
  • Zapewnienie komfortu
  • Niezauważalność funkcjonowania

Posiadane doświadczenie pozwala nam podejmować się prac, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i inwestorów. Własne ekipy montażowe, zgrany i zaangażowany zespół to gwarancja wykonania wysokiej jakości prac. Jesteśmy przekonani, że tylko profesjonalne podejście do pracy może zaowocować pełnią satysfakcji.

W kolejnych artykułach przybliżymy jak wygląda współpraca z deweloperami oraz czy w mieszkaniu można mieć rekuperację.