59 MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA

w Bielsku Białej

Targi w Gliwicach za nami! Cieszymy się, że mogliśmy się z Państwem spotkać po wielu miesiącach pandemicznych obostrzeń. Spotkania na żywo są dla nas bardzo ważne, możemy proponować optymalne rozwiązania, dopasować i spersonalizować je w każdym najmniejszym calu. Każdorazowo możemy też poznać Państwa opinię o wentylacji i klimatyzacji, a także rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pytania związane z rekuperacją, klimatyzacją, dystrybucją gorącego powietrza.

Wiemy, że nie każdy z Państwa mógł się z nami spotkać w Gliwicach, dlatego zapraszamy w ten weekend (11-13 marca 2022) do Hali pod Dębowcem w Bielsku Białej, gdzie przez najbliższe trzy dni będziecie mogli Państwo spotkać się z naszymi Doradcami oraz innymi przedstawicielami z branży budowlanej. W piątek i sobotę będziemy do Państwa dyspozycji między godziną 10:00 a 18:00, w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Organizatorzy jak zawsze zadbali o najmłodszych. Z myślą o pociechach, które często towarzyszą rodzicom, ale nie zawsze pozwalają na prowadzenie swobodnych rozmów z instalatorami przygotowano przedszkole targowe, gdzie pod okiem fachowych instruktorów dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności. Przygotowane zostały m.in. zajęcia manualne, podczas których dzieci będą mogły zbudować swoje własne małe domki.

Jeśli budowa jest dopiero w planach, rozpoczęła się albo remontujecie Państwo swoje domy lub mieszkania, zdecydowanie zachęcamy do zaplanowania wizyty w Bielsku – Białej. To właśnie na targach, w jednym miejscu są eksperci i profesjonaliści z różnych branż, co daje możliwość porównania ofert, poznania najnowszych technologii budowlanych, efektywnych rozwiązań oraz zapoznać się z propozycjami wyposażenia i aranżacji wnętrz (Strefa Dobrych Wnętrz). O aranżacji warto pomyśleć na etapie, kiedy instalacje wewnątrz budynku dopiero będą wykonywane, wówczas można zaplanować ich rozprowadzenie w efektywny i rozsądny sposób.

Organizatorzy przygotowali także inne atrakcje oprócz wspomnianego przedszkola małego budowlańca oraz ekspozycji z nowoczesnym designem i wyjątkowymi aranżacjami czekają:

  • Seminarium „Dom Ciepły i przyjazny„, które jest dedykowane  dla osób planujących budowę lub już budujących. To spotkanie z udziałem znanych ekspertów i praktyków dedykowane osobom zainteresowanym nowoczesnymi, niedrogimi sposobami budowania.
  • Pokazy Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych
  • Strefa Elektromobilności – specjalnie wydzielona przestrzeń, gdzie będą się prezentować samochody elektryczne znanych marek
  • Konkurs Kroniki Beskidzkiej – Kronika Beskidzka przygotowała szereg atrakcji dla Czytelników

Bezpłatny bilet wstępu można pobrać bezpośrednio z naszej strony:

Parkingi usytuowane w pobliżu Hali pod Dębowcem również są bezpłatne! Jeśli jednak komunikacja miejska jest dla Państwa wygodniejsza to autobusy miejskie linii 7 i 8 gwarantują dojazd pod samą halę.

Do zobaczenia w Bielsku- Białej!

Więcej informacji możecie  Państwo znaleźć na stronie organizatora: http://www.targibielskie.pl